Číre okuliare

Skvelý outfit? Skúste ho doplniť s čírymi okuliarmi z našej ponuky.

 

Každý outfit si môžete doladiť skvelými okuliarmi, aj keď práve nesvieti slnko. Číre okuliare sú skvelým doplnkom moderného štýlu, ktorý je teraz in. Nadčasový dizajn slnečných okuliarov wayfarer v spojení s prehľadnými sklami zaručia neodolateľný look, ktorý si zamilujete. Skvelá možnosť pre Váš outfit v podobe čírych okuliarov má históriu už od 50. rokov, kedy sa tieto okuliare prvýkrát objavili. Pod ich dizajn sa podpísal návrhár Raymond Stegeman, ktorého okuliare sú obrovským hitom. Najväčší záujem o tieto okuliare nastal v roku 2010, kedy boli číre okuliare doplnkom hercov, modeliek a hlavne všetkých, čo chceli vyzerať skvelo.

Ak už sa členíte ku subkultúre hipsterov, intelektuálov alebo len hľadáte moderný doplnok, tak číre okuliare Vám urobia radosť. V našej ponuka nájdete rôzny dizajn, farebné prevedenie a samozrejme číre okuliare wayfarer. Vyberte si Váš obľúbený štýl!

Číre okuliare Wayfarer - svetlo hnedé - maskačové

Číre okuliare Wayfarer - svetlo hnedé - maskačové

8,40

Typ skiel: číre Farba skiel: priehľadná  Farba rámu: svetlo hnedá/nožičky.....

Slnečné okuliare Wayfarer - modré Football

Slnečné okuliare Wayfarer - modré Football

8,90

Typ skiel: priehľadné Farba skiel: číra Farba rámu: modrá Oči cez sklá: vidn.....

Antireflexné číre okuliare Tiger

Antireflexné číre okuliare Tiger

11,10

Okuliare na prácu s PC s antireflexnou vrstvou Chráňte svoj zrak aj počas práce na počíta.....

Polarizačné okuliare Ako si vybrať okuliare Pilotky

Slnečné okuliare

Slnečné okuliare ochránia váš zrak pred nebezpečným UV žiarením a sú dokonalým módnym doplnkom na každý deň. V našej ponuke nájdete najkvalitnejšie polarizačné slnečné okuliare ideálne na šport, či šoférovanie; štýlové slnečné okuliare ku každému outfitu alebo slnečné okuliare na všetky vaše športové aktivity. Medzi najobľúbenejšie patria slnečné okuliare Wayfarer, ktoré si obľúbili mnohé generácie, ako aj slnečné okuliare Pilotky, Clubmaster alebo Lenonky. Všetky slnečné okuliare máme skladom, a preto ich odosielame do 24 hodín. Odoslali sme spokojným zákazníkom viac ako 30 000 zásielok. Vyberte si slnečné okuliare z najširšej ponuky internetového obchodu OkuliareWayfarer.sk!

Kontaktujte nás

0902 248 611 (9-15 hod.)
info@okuliarewayfarer.sk

Facebook