Ako nakupovať slnečné okuliare

A je to tu! Budíte sa do sparného dňa, slniečko svieti, často priamo do xichtu. Vzhľadom na túto skutočnosť vám vrelo odporúčam zakúpiť slnečné okuliare. Pozor, nie ako módny doplnok, ale zo zdravotných dôvodov!
Prečítať celý článok >

BMW okuliare - rozšírený obzor pre vodičov

Po Google Glass prichádza s upravenými okuliarmi aj BMW. Spoločnosť je presvedčená, že jej okuliare budú pre vodičov obzvlášť prínosné.
Prečítať celý článok >

Dovolenka? Nezabudnite si bifokálne okuliare!

Mnohí z vás určite poznajú tú situáciu, kedy sa jednoducho neviete rozhodnúť, či si založiť radšej slnečné okuliare alebo dioptrické. Ani jedna voľba nevedie k absolútnej spokojnosti.
Prečítať celý článok >

11 menej známych informácií o značke Ray-Ban

Od chvíle, keď sa v 30. rokoch Ray-Bany objavili po prvýkrát, značka si udržiava svoje čestné miesto vedľa ostatných amerických ikon ako Louisville Slugger, Weber Grill, Levi a Mustang.
Prečítať celý článok >

Ikonický bestseller od Ray-Bany - Okuliare pre masy

Wayfarer sú univerzálne príťažlivé slnečné okuliare, po ktorých siahajú hollywoodske celebrity, hudobníci a intelektuáli. A taktiež tisíce obyčajných ľudí, ktorí si zamilovali ich tvar a funkčnosť. Tu je 10 faktov, ktoré by ste mali o nich vedieť.
Prečítať celý článok >

5 senzačných Sunglasses veľtrhov

V prípade, že Vás v súvislosti so slnečnými okuliarmi zaujímajú najnovšie trendy, štýly, extravagantné výstrelky, no tiež ich ochranná schopnosť a kvalita, nenechajte si ujsť nasledujúce informácie.
Prečítať celý článok >

Niekoľko zaujímavých faktov o slnečných okuliaroch

Aj keď sa zdá, že v súvislosti so slnečnými okuliarmi by nás mohli zaujímať najmä také informácie ako je UV filter, sfarbenie šošoviek, prípadne to, ako nám sedia, z akého materiálu sú vyrobené a podobne, k dispozícií sú aj iné pútavé fakty.
Prečítať celý článok >

Bláznivé slnečné okuliare, ktorými zažiarite

Ak ste si dosiaľ mysleli, že bláznivé okuliare sú vhodné iba na bláznivé príležitosti, dovoľte, aby sme Vás vyviedli z omylu. Dnes je to celé skôr o otázke vkusu a odvahy. 11. júna tohto roku sa spustil ošiaľ okolo filmu Jurský svet...
Prečítať celý článok >

Slovenské multifunkčné okuliare bodovali

Matej Petrula, študent druhého ročníka Fakulty architektúry na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave, získal úctyhodné 2. miesto v medzinárodnej súťaži Eyewear Design Contest 2015, ktorú už po druhýkrát zorganizoval výrobca okuliarov OWP.
Prečítať celý článok >

Číre okuliare a manga štýl

Japonské slovo manga by sme mohli preložiť ako komiks. Európania ho ale chápu v širšom ponímaní, a teda ako japonský štýl kresby, v ktorom vynikajú postavičky s veľkými očami. A toto nás bude v súvislosti s okuliarmi zaujímať.
Prečítať celý článok >