Vrátenie a výmena tovaru

Výmena tovaru

Proces výmeny tovaru je jednoduchý. Odošlite nám tovar, ktorý požadujete vymeniť na našu adresu:

SIS PRO s.r.o.
Masarykova 16
08001 Prešov

Do zásielky priložte sprievodný list v ktorom uveďte číslo Vašej objednávky a typ okuliarov za ktorý daný kus chcete vymeniť.


Vrátenie tovaru

Ak sa jedná o vadný výrobok a chcete ho vrátiť vrátime Vám plnú sumu objednávky. ​Náklady na vrátenie tovaru znášate len v tom prípade, ak výrobok plne zodpovedal kvalitatívnym požiadavkám a nebol vadný. Okuliare nám pošlite na adresu

SIS PRO s.r.o.
Masarykova 16
08001 Prešov

Je vhodné priložiť sprievodný list v ktorom uvediete dôvod vrátenia, číslo objednávky a meno. Ak požadujete vrátenie peňazí - priložte aj číslo účtu.
 

Slnečné okuliare

Slnečné okuliare dnes nesmú nikomu chýbať, aby si vychutnal krásy slnečného dňa. Kvalitné polarizačné okuliare na každý deň, imidžové okuliare ku každému outfitu alebo slnečné okuliare na všetky športové aktivity nájdete len u nás. Okuliare Wayfarer sú obľúbeným módnym doplnkom už dlhé roky! Osobitý štýl, nadčasový dizajn či pohodlné nosenie slnečných okuliarov Wayfarer si obľúbili všetci. Urobili sme radosť viac ako 25 000 zákazníkom so skvelými slnečnými okuliarmi. V našom sklade máme pripravených viac ako 1000 slnečných okuliarov, ktoré Vám doručíme do 2 dní, aby ste si mohli vychutnať každý deň s kvalitnými slnečnými okuliarmi z internetového obchodu okuliarewayfarer.sk!

Kontaktujte nás

0902 248 611 (9-15 hod.)
info@okuliarewayfarer.sk

Facebook