Stavy objednávok

Po vytvorení objednávky, ste o jej prijatí informovaný emailom. V každom informačnom emaili, ktorý Vám odošleme je uvedený stav vybavovania Vašej objednávky.

Možné stavy Vašich objednávok
 
Vybavuje sa - Vaša objednávka bola prijatá.
 
Pripravuje sa na odoslanie - Vaša objednávka sa pripravuje na odoslanie, avšak chýbajú nám informácie o dodacej adrese, alebo čakáme na tovar od dodavateľa.
 
Vyexpedovaná (Dodanie do 2dni) - Vaša objednávka je pripravená na odoslanie, na nasledujúci deň ju expedujeme. Objednávky odosielame výhradne Slovenskou poštou. Na objednávky je dodacia doba 24-48 hodín (podľa informácií na pošte) - objednávku odosielame formou listovej zásielky, alebo formou balíka - na dobierku  ak nebolo dohodnuté inak.

Osobný odber - Vaša okuliare na Vás čakajú na našom sklade v Prešove. Osobný odber je možné realizovať po telefonickej dohode na čisle 0902 248 611 (9-15 hod.).
 
Zrušená - Vaša objednávka je zrušená - buď na Vašu žiadosť, alebo nemáme kompletné informácie, ktoré potrebujeme na jej odoslanie a nepodarilo sa nám s Vami spojiť (emailom, alebo telefonicky).Objednávku je možné zrušiť do 5 hodín od objednania a to iba telefonicky. Stačí uviesť meno, ID objednávky, e-mail a popis objednaného tovaru.
 

Slnečné okuliare

Slnečné okuliare ochránia váš zrak pred nebezpečným UV žiarením a sú dokonalým módnym doplnkom na každý deň. V našej ponuke nájdete najkvalitnejšie polarizačné slnečné okuliare ideálne na šport, či šoférovanie; štýlové slnečné okuliare ku každému outfitu alebo slnečné okuliare na všetky vaše športové aktivity. Medzi najobľúbenejšie patria slnečné okuliare Wayfarer, ktoré si obľúbili mnohé generácie, ako aj slnečné okuliare Pilotky, Clubmaster alebo Lenonky. Všetky slnečné okuliare máme skladom, a preto ich odosielame do 24 hodín. Odoslali sme spokojným zákazníkom viac ako 30 000 zásielok. Vyberte si slnečné okuliare z najširšej ponuky internetového obchodu OkuliareWayfarer.sk!

Kontaktujte nás

0902 248 611 (9-15 hod.)
info@okuliarewayfarer.sk

Facebook