Stavy objednávok

Po vytvorení objednávky, ste o jej prijatí informovaný emailom. V každom informačnom emaili, ktorý Vám odošleme je uvedený stav vybavovania Vašej objednávky.

Možné stavy Vašich objednávok
 
Vybavuje sa - Vaša objednávka bola prijatá.
 
Pripravuje sa na odoslanie - Vaša objednávka sa pripravuje na odoslanie, avšak chýbajú nám informácie o dodacej adrese, alebo čakáme na tovar od dodavateľa.
 
Vyexpedovaná (Dodanie do 2dni) - Vaša objednávka je pripravená na odoslanie, na nasledujúci deň ju expedujeme. Objednávky odosielame výhradne Slovenskou poštou. Na objednávky je dodacia doba 24-48 hodín (podľa informácií na pošte) - objednávku odosielame formou listovej zásielky, alebo formou balíka - na dobierku  ak nebolo dohodnuté inak.

Osobný odber - Vaša okuliare na Vás čakajú na našom sklade v Prešove. Osobný odber je možné realizovať po telefonickej dohode na čisle 0902 248 611 (9-15 hod.).
 
Zrušená - Vaša objednávka je zrušená - buď na Vašu žiadosť, alebo nemáme kompletné informácie, ktoré potrebujeme na jej odoslanie a nepodarilo sa nám s Vami spojiť (emailom, alebo telefonicky).Objednávku je možné zrušiť do 5 hodín od objednania a to iba telefonicky. Stačí uviesť meno, ID objednávky, e-mail a popis objednaného tovaru.
 

Slnečné okuliare

Slnečné okuliare dnes nesmú nikomu chýbať, aby si vychutnal krásy slnečného dňa. Kvalitné polarizačné okuliare na každý deň, imidžové okuliare ku každému outfitu alebo slnečné okuliare na všetky športové aktivity nájdete len u nás. Okuliare Wayfarer sú obľúbeným módnym doplnkom už dlhé roky! Osobitý štýl, nadčasový dizajn či pohodlné nosenie slnečných okuliarov Wayfarer si obľúbili všetci. Urobili sme radosť viac ako 25 000 zákazníkom so skvelými slnečnými okuliarmi. V našom sklade máme pripravených viac ako 1000 slnečných okuliarov, ktoré Vám doručíme do 2 dní, aby ste si mohli vychutnať každý deň s kvalitnými slnečnými okuliarmi z internetového obchodu okuliarewayfarer.sk!

Kontaktujte nás

0902 248 611 (9-15 hod.)
info@okuliarewayfarer.sk

Facebook