Posledné kusy SKLADOMPolarizačné okuliareSlnečné okuliare
Pánske slnečné okuliareDámske slnečné okuliareDetské slnečné okuliareŠportové slnečné okuliare
Najobľúbenejšie okuliare
 

Prečo slnečné okuliare od internetového obchodu OkuliareWayfarer.sk?

V našej ponuke nájdete viac ako 500 modelov slnečných okuliarov skladom! Na výber máte modely s rôznymi prevedeniami skiel, nožičiek či farieb. Slnečné okuliare v našej ponuke sú iba tie najobľúbenejšie modely za najlepšie ceny. Všetky slnečné okuliare máme skladom, pripravené k okamžitému odoslaniu. Slnečné okuliare vám zašleme Expres kuriérom Slovenskej pošty a môžete si vybrať odoslanie no dobierku, alebo platbu vopred. Reklamáciu, vrátenie alebo výmenu tovaru pre vás vybavíme k vašej maximálnej spokojnosti v najkratšom možnom čase. Odoslali sme už viac ako 30 000 zásielok! Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom.

Slnečné okuliare v našej ponuke

Na našom začiatku sme sa zamerali výhradne na predaj slnečných a čírych okuliarov typu Wayfarer. Hneď ako sme zistili, že každý z nás ma svoj obľúbený typ slnečných okuliarov, rozšírili sme náš sortiment o najobľúbenejšie modely, ako sú Pilotky, Clubmaster, Lenonky a mnohé ďalšie. Dnes si môžete vybrať z našej ponuky tie najlepšie modely slnečných okuliarov v prehľadných kategóriách. Môžete si vybrať z rôznych druhov skiel, ako sú klasické tónované, čierne, priehľadné či zrkadlové v moderných farebných prevedeniach. Najobľúbenejšie sú polarizačné slnečné okuliare, ktoré dokonale ochránia váš zrak pred slnečným žiarením.

®Overená kvalita slnečných okuliarov

Slnečné okuliare v našej ponuke sú za najlepšie možné ceny a v mimoriadne vysokej kvalite. Všetky modely sú vyrábane na objednávku, a preto vieme ponúknuť tie najnižšie možné ceny na našom trhu. V našej ponuke sa snažíme pokryť všetky módne trendy slnečných okuliarov na dané obdobie v roku. Slnečné okuliare sú zoradené v prehľadných kategóriách a pri každom modely sú vypísané všetky potrebné špecifikácie ako typ skiel, farba, veľkosť či certifikáty. Z najširšej ponuky internetového obchodu OkuliareWayfarer.sk si vyberiete.