Okuliare SPY

Kombinácia rôznych štýlov = originálne okuliare SPY


Okuliare SPY sú trendy a štýlové okuliare, ktoré sa stali najväčším hitom, práve posledných rokov. Skvelá voľba pre všetkých, ktorí sa nevedia rozhodnúť pri výbere slnečných okuliarov. Nadčasový a prepracovaný dizajn zaručil, že okuliare SPY sú vhodné na každý typ tváre. Vyše 20 ročná tradícia je dôkazom obľúbeností slnečných okuliarov SPY u mnohých generácií.

Unikátny model vyšiel so spojenia firmy SPY a legendárneho rally jazdca Kena Blocka, ktorý je zároveň jedným zo zakladateľov spoločnosti DC Shoes. Táto spolupráca priniesla skvelý výsledok, čoho dôkazom sú originálne štýlové okuliare SPY. U nás nájdete širokú ponuku neznačkových okuliarov SPY z najnovšej kolekcie. Klasické farby alebo moderný abstraktný dizajn rámov je samozrejmosťou našej ponuky. Vyberte si tie pravé okuliare pre Vás!
Slnečné okuliare SPY - TIGER hnedé

Slnečné okuliare SPY - TIGER hnedé

9,106,10

Nový model slnečných okuliarov, ktorý sa vyznačuje štýlovým športovým dizajnom. Ide o imidžový model.....

Slnečné okuliare SPY - Fialová zebra

Slnečné okuliare SPY - Fialová zebra

9,10

Nový model slnečných okuliarov, ktorý sa vyznačuje štýlovým športovým dizajnom. Ide o imidžový model.....

Polarizačné okuliare Ako si vybrať okuliare Pilotky

Slnečné okuliare

Slnečné okuliare ochránia váš zrak pred nebezpečným UV žiarením a sú dokonalým módnym doplnkom na každý deň. V našej ponuke nájdete najkvalitnejšie polarizačné slnečné okuliare ideálne na šport, či šoférovanie; štýlové slnečné okuliare ku každému outfitu alebo slnečné okuliare na všetky vaše športové aktivity. Medzi najobľúbenejšie patria slnečné okuliare Wayfarer, ktoré si obľúbili mnohé generácie, ako aj slnečné okuliare Pilotky, Clubmaster alebo Lenonky. Všetky slnečné okuliare máme skladom, a preto ich odosielame do 24 hodín. Odoslali sme spokojným zákazníkom viac ako 30 000 zásielok. Vyberte si slnečné okuliare z najširšej ponuky internetového obchodu OkuliareWayfarer.sk!

Kontaktujte nás

0902 248 611 (9-15 hod.)
info@okuliarewayfarer.sk

Facebook