Slovenská pošta – doručenie zásielok

Slovenská pošta - doručenie kuriérom

V prípade dodania kuriérom Vás bude doručujúci vodič prostredníctvom SMS správy informovať o približnom čase doručenia. Presný výber hodiny dodania nie je bohužiaľ možný. Ak nebudete prepravcom zastihnutý, dostanete do schránky informáciu ohľadom nasledujúceho termínu doručenia.

Slovenská pošta - doručenie na poštu

Slovenská pošta je balíkový prepravca, ktorý doručuje zvyčajne do 24 hodín od odovzdania zásielky na prepravu. Nižšie nájdete podrobnejšie informácie týkajúce sa tejto možnosti doručenia Vášho tovaru.

- Oblasť doručenia: len pobočky Slovenské pošty
- Dni doručenia: pracovné dni
- Doba doručenia: obyčajne do 24 hodín (po potvrdení o odoslaní Vašej objednávky)
- Časové rozmedzie doručenia: 8:00 - 18:00

Pre bližšie informácie ohľadom stavu a termínu dodania je možné využiť:

- Zásielku môžete sledovať na: Sledovanie trasy zásielky 
Informačnú linku prepravcu: 0800 122 413

Slnečné okuliare

Slnečné okuliare dnes nesmú nikomu chýbať, aby si vychutnal krásy slnečného dňa. Kvalitné polarizačné okuliare na každý deň, imidžové okuliare ku každému outfitu alebo slnečné okuliare na všetky športové aktivity nájdete len u nás. Okuliare Wayfarer sú obľúbeným módnym doplnkom už dlhé roky! Osobitý štýl, nadčasový dizajn či pohodlné nosenie slnečných okuliarov Wayfarer si obľúbili všetci. Urobili sme radosť viac ako 25 000 zákazníkom so skvelými slnečnými okuliarmi. V našom sklade máme pripravených viac ako 1000 slnečných okuliarov, ktoré Vám doručíme do 2 dní, aby ste si mohli vychutnať každý deň s kvalitnými slnečnými okuliarmi z internetového obchodu okuliarewayfarer.sk!

Kontaktujte nás

0902 248 611 (9-15 hod.)
info@okuliarewayfarer.sk

Facebook