Polarizačné okuliare - oči máme len jedny

Stáva sa vám, že žmúrite oči pri šoférovaní, na rybačke alebo pri športe? Klasické slnečné okuliare v týchto prípadoch nestačia, avšak riešením sú slnečné okuliare s polarizačným filtrom. Prečitajte si, aké je ich tajomstvo polarizovaných skiel....

Určite sa vám už stalo, že sa vám slnečné svetlo odrážalo od cesty alebo vodnej plochy, a vy ste žmúrili oči. Zatiaľ, čo je vertikálne svetlo pre ľudské oko vhodné, horizontálne znižuje viditeľnosť, a videnie sa tak stáva nepohodlným a často aj bolestivým. Klasické slnečné okuliare v týchto prípadoch nestačia, a preto nastupujú na rad polarizačné slnečné okuliare, ktoré mnohí poznáme pod pomenovaním okuliare na šoférovanie.
 
Aj keď sa od iných typov slnečných okuliarov na prvý pohľad nijak neodlišujú, v skutočnosti vychyľujú slnečné svetlo, vďaka čomu sa dramaticky znížia odlesky a zvyšuje sa viditeľnosť. Polarizačné slnečné okuliare blokujú UV svetlo aj horizontálne žiarenie, a do oka tak preniká len vertikálne svetlo. Farby sú potom reálnejšie, obraz nieje tak presvetlený a oko dokáže rozoznať väčšie detaily. V jednoduchosti sa dá povedať, že s polaričnými okuliarmi uvidíte to, čo by ste bez nich vôbec nezaregistrovali.

Rozdiel v sklách polarizačných okuliarov
 
Ich hlavnou výhodou je, že majú vysoko účinný polarizačný filter, ktorý minimalizuje oslnenie od reflexných povrchov. Vzhľadom k tomu, že horizontálne povrchy spôsobujú oslnenie, polarizované šošovky sú ošetrené chemickým filmom, ktorý ho neutralizuje, a objekty sú tak jasnejšie.
 
Vďaka vlastnostiam a benefitom, ktorými sa vyznačujú, polarizačné okuliare už zabránili mnohým nehodám, či už na cestách alebo pri športe. Sú určené pre všetkých šoférov, priaznivcov rybolovu, golfu, turistiky, cyklistov, korčuliarov a športovcov vôbec. Sú až natoľko ľahké, že takmer zabudnete na to, že ich máte na sebe. Navyše, neposkytujú dokonalú ochranu len pred oslnením, ale aj pred vetrom a prachom.


Polarizačné okuliare, alebo slnečné okuliare do auta neoceníte len za volantom a pri športe, ale aj v každodennom živote. Vybrať si môžete hneď z niekoľkých farebných prevedení vo výhodných cenách. Myslite stále na to, že práve vďaka nim sa môžete vyhnúť mnohým nehodám.

Pozrite si ten rozdiel:
Polarizačné okuliare - rozdiel

Pozrite si našu širokú ponuku polarizačných okuliarov a chráňte si svoje oči.
Tags:

Slnečné okuliare

Slnečné okuliare dnes nesmú nikomu chýbať, aby si vychutnal krásy slnečného dňa. Kvalitné polarizačné okuliare na každý deň, imidžové okuliare ku každému outfitu alebo slnečné okuliare na všetky športové aktivity nájdete len u nás. Okuliare Wayfarer sú obľúbeným módnym doplnkom už dlhé roky! Osobitý štýl, nadčasový dizajn či pohodlné nosenie slnečných okuliarov Wayfarer si obľúbili všetci. Urobili sme radosť viac ako 25 000 zákazníkom so skvelými slnečnými okuliarmi. V našom sklade máme pripravených viac ako 1000 slnečných okuliarov, ktoré Vám doručíme do 2 dní, aby ste si mohli vychutnať každý deň s kvalitnými slnečnými okuliarmi z internetového obchodu okuliarewayfarer.sk!

Kontaktujte nás

0902 248 611 (9-15 hod.)
info@okuliarewayfarer.sk

Facebook