Okuliare ako reklamný predmet

Slnečné alebo číre okuliare Vám vieme ponúknuť aj ako reklamný predmet

Skvelým a imidžovým darčekom pre Vašich klientov budú istotne aj praktické slnečné okuliare. Dizajn modelov je možné vybrať presne podľa vašich požiadaviek. Reklamné, logo, slogan sa väčšinou umiestňuje na nožičky okuliarov. Ak by ste však mali záujem je možné umiestnenie loga aj na skle resp. celých sklách. 

Slnečné okuliare sú výborným reklamným predmetom z dôvodu, že ak sa vyberie pekný a decentný model, klienti ich budú nosiť a robiť Vám tak reklamu všade kde prídu. Slnečné okuliare sú aj veľmi praktickým darčekom pre klientov resp. zákazníkov.

 Okuliare si nechávame vyrábať a preto Vám vieme zabezpečiť požadovanú kvalitu a množstvo. Dodanie okuliarov od objednávky trvá štandardne od 10 do 20 dní.

Kontaktujte nás a my Vám radi pripravíme výhodnú cenovú ponuku 0902 248 611.

 

Slnečné okuliare

Slnečné okuliare ochránia váš zrak pred nebezpečným UV žiarením a sú dokonalým módnym doplnkom na každý deň. V našej ponuke nájdete najkvalitnejšie polarizačné slnečné okuliare ideálne na šport, či šoférovanie; štýlové slnečné okuliare ku každému outfitu alebo slnečné okuliare na všetky vaše športové aktivity. Medzi najobľúbenejšie patria slnečné okuliare Wayfarer, ktoré si obľúbili mnohé generácie, ako aj slnečné okuliare Pilotky, Clubmaster alebo Lenonky. Všetky slnečné okuliare máme skladom, a preto ich odosielame do 24 hodín. Odoslali sme spokojným zákazníkom viac ako 30 000 zásielok. Vyberte si slnečné okuliare z najširšej ponuky internetového obchodu OkuliareWayfarer.sk!

Kontaktujte nás

0902 248 611 (9-15 hod.)
info@okuliarewayfarer.sk

Facebook