Okuliare ako reklamný predmet

Slnečné alebo číre okuliare Vám vieme ponúknuť aj ako reklamný predmet

Skvelým a imidžovým darčekom pre Vašich klientov budú istotne aj praktické slnečné okuliare. Dizajn modelov je možné vybrať presne podľa vašich požiadaviek. Reklamné, logo, slogan sa väčšinou umiestňuje na nožičky okuliarov. Ak by ste však mali záujem je možné umiestnenie loga aj na skle resp. celých sklách. 

Slnečné okuliare sú výborným reklamným predmetom z dôvodu, že ak sa vyberie pekný a decentný model, klienti ich budú nosiť a robiť Vám tak reklamu všade kde prídu. Slnečné okuliare sú aj veľmi praktickým darčekom pre klientov resp. zákazníkov.

 Okuliare si nechávame vyrábať a preto Vám vieme zabezpečiť požadovanú kvalitu a množstvo. Dodanie okuliarov od objednávky trvá štandardne od 10 do 20 dní.

Kontaktujte nás a my Vám radi pripravíme výhodnú cenovú ponuku 0902 248 611.

 

Slnečné okuliare

Slnečné okuliare dnes nesmú nikomu chýbať, aby si vychutnal krásy slnečného dňa. Kvalitné polarizačné okuliare na každý deň, imidžové okuliare ku každému outfitu alebo slnečné okuliare na všetky športové aktivity nájdete len u nás. Okuliare Wayfarer sú obľúbeným módnym doplnkom už dlhé roky! Osobitý štýl, nadčasový dizajn či pohodlné nosenie slnečných okuliarov Wayfarer si obľúbili všetci. Urobili sme radosť viac ako 25 000 zákazníkom so skvelými slnečnými okuliarmi. V našom sklade máme pripravených viac ako 1000 slnečných okuliarov, ktoré Vám doručíme do 2 dní, aby ste si mohli vychutnať každý deň s kvalitnými slnečnými okuliarmi z internetového obchodu okuliarewayfarer.sk!

Kontaktujte nás

0902 248 611 (9-15 hod.)
info@okuliarewayfarer.sk

Facebook