Ak ste si dosiaľ mysleli, že bláznivé okuliare sú vhodné iba na bláznivé príležitosti, dovoľte, aby sme Vás vyviedli z omylu. Dnes je to celé skôr o otázke vkusu a odvahy. 11. júna tohto roku sa spustil ošiaľ okolo filmu Jurský svet...

Pokiaľ ste mu tiež prepadli, možno by ste mohli ukázať svetu svoje nadšenie i prostredníctvom netradičných okuliarov s miniatúrnym dinosaurom. Tu však repertoár ani zďaleka nekončí. Blíži sa leto a s ním aj vychutnávanie si obľúbenej zmrzliny, tropického ovocia, no tiež užívanie si neskutočne veselých zážitkov. Nebojte sa prejaviť a vypustite svoje emócie von i prostredníctvom jedinečných doplnkov, medzi ktoré slnečné okuliare zaručene patria.
 
Blaznive slnecne okuliare


Trblietavé ozdoby a rozmanité figúrky

Dinosaury, ovocné misy, vtáky, motýle, kvetinky, dúha, cukríky... Toto všetko a omnoho viac sa môže teraz objaviť aj na Vašich okuliaroch. Ak im naviac vdýchnete život prostredníctvom trblietavých ozdôb či neónových farieb, budete počas leta absolútne TOP. Čo je ale omnoho dôležitejšie, viac Vás už nik neprehliadne. Nenašli ste podobný model v našom e-shope, ale šialene po ňom túžite? Žiadne obavy, pretože takéto imidžové okuliare si zvládnete vyrobiť aj doma. Len si to predstavte... Pláž, more, sexy plavky a na očiach krásne sa vynímajúci doplnok. Vhupnite do leta plný elánu a provokujúcich nápadov. 


Veselé DIY slnečné okuliare

Pamätáte sa, keď ste ako dieťa lepili na papier rôzne trblietky a obrázky? Určite to zažil každý z nás. Skúste sa vrátiť do detských čias a zopakovať si ten pocit z dobre vykonanej práce. Značkové veselé okuliare sa dajú kúpiť v cene od 40€, takže snáď uvítate možnosť vyrobiť si senzačný kúsok podľa vlastných predstáv, ktorý Vás nebude stáť ani polovicu z toho. Môžete si kúpiť napríklad slnečné okuliare Wayfarer za prijateľnú cenu, figúrku podľa momentálnej nálady, rôznorodé ozdoby (kamienky, koráliky, trblietky), prípadne akrylové farby. Potom je už všetko iba na Vašej kreativite. Pokiaľ si zakúpite bielu plastovú figúrku, rozveseľte ju farbami, pretože práve tie sa odrazia na celkom efekte Vášho bláznivého módneho doplnku. Keď bude figúrka úplne suchá (nie zriedka treba počkať celý deň), nájdite pre ňu vhodné miesto na svojich okuliaroch. Môžete ju umiestniť kdekoľvek sa Vám to bude páčiť. Potom ju na zvolené miesto priletujte (pozor na spálené prsty). Posledným krokom je lepenie ozdobných drobností. Veríme, že si svoje handmade dielko zamilujete a vo svojich hriešne úžasných okuliaroch sa aj skutočne odvážite vyjsť medzi ľudí. 


Slnečná Londýnska móda 

Okrem novej dinosaurej kolekcie slnečných okuliarov ponúka londýnska značka Spangled aj iné hravé, svetlé, zdobené a unikátne kúsky, ktoré sú podčiarknuté umeleckým cítením a individuálnou kreativitou. Obľubujú ich aj celebrity ako country-popová speváčka Taylor Swift, herečka Reese Witherspoon, modelka Cara Delavigne, ale i speváčka a skladateľka Rita Ora. Každý z modelov tejto spoločnosti je zdobený ručne a s láskou priamo vo Veľkej Británii. V popredí sú najmä poburujúce vzory, no tiež pastelové odtiene rámov (ružová, modrá, žltá). Úplne štýlové sú tiež pestré sklá. Každý jeden model je vhodný na večierky a festivaly, ale aj plážové diskotéky či šantenie v piesku. Veselé slnečné okuliare s flitrami sú dnes absolútne v kurze.
Zdá sa Vám tento trend viac ako fantastický? V tom prípade viete, v akom štýle sa bude niesť tohtoročné leto.


Zdroje:
https://tollydollyposhfashion.com/2014/04/brand-appreciation-spangled-sunglasses/
https://tollydollyposhfashion.com/tag/spangled-sunglasses/
https://thebestfashionblog.com/womens-fashion/dinosaur-sunglasses-from-spangled
https://www.tirolerin.at/Fashion/2015-06-11-spangled-37822/
https://www.spangled.co.uk/product-category/rims/

Foto (upravené):
https://dpc1.ftcdn.net/jpg/00/62/48/50/500_F_62485014_ruPYGPneV4p5YpJWQ4C4mki2Qtve8G6p.jpg
Tags: