Affiliate program

Affiliate program

Vlastníte webové stránky? Máte záujem o affiliate spoluprácu?
Ponúkame Vám možnosť zapojiť sa do našej affiliate kampane cez affiliate sieť dognet.sk.

Affiliate je forma on-line reklamy, pri ktorej obchodníci ponúkajú prevádzkovateľom webov, tzv. affiliate partnerom, finančnú odmenu za privedenie návštevníka, ktorý na webových stránkach predajcu vykoná nejakú činnosť (nákup).

Prečo si vybrať našu affiliate kampaň?
- v našej ponuke nájdete viac ako 500 modelov slnečných okuliarov
- všetky slnečné okuliare máme skladom
- odosielame do 24 hodín
- dlhoročné skúsenosti a spokojní zákazníci

Staňte sa naším affiliate partnerom prostredníctvom siete dognet.sk. Viac informácii: https://www.dognet.sk/kampane/okuliarewayfarer-sk/

Slnečné okuliare

Slnečné okuliare ochránia váš zrak pred nebezpečným UV žiarením a sú dokonalým módnym doplnkom na každý deň. V našej ponuke nájdete najkvalitnejšie polarizačné slnečné okuliare ideálne na šport, či šoférovanie; štýlové slnečné okuliare ku každému outfitu alebo slnečné okuliare na všetky vaše športové aktivity. Medzi najobľúbenejšie patria slnečné okuliare Wayfarer, ktoré si obľúbili mnohé generácie, ako aj slnečné okuliare Pilotky, Clubmaster alebo Lenonky. Všetky slnečné okuliare máme skladom, a preto ich odosielame do 24 hodín. Odoslali sme spokojným zákazníkom viac ako 30 000 zásielok. Vyberte si slnečné okuliare z najširšej ponuky internetového obchodu OkuliareWayfarer.sk!

Kontaktujte nás

0902 248 611 (9-15 hod.)
info@okuliarewayfarer.sk

Facebook