SÚŤAŽ o mobil 2015

Hviezda LETA - Súťaž o mobil  // v sezóne 2016 súťaž neprebieha


Zapojte sa do letnej súťaže s okuliarmi wayfarer a vyhrajte mobil SONY XPERIE E4 2 celodenné lístky do Aquaparku Tatralandia.

Poslať fotku do súťaže >

Pravidlá súťaže sú jednoduché:

- pošli nám svoju najlepšiu fotku na ktorej máš slnečné okuliare - každý súťažiaci sa môže zúčastniť maximálne s dvoma fotkami!!! My ju pridáme do albumu v našej skupine facebook.com/okuliarewayfarer a súťaž začína. Fotka z najväčším počtom "Lajkov" vyhráva. Fotky a vaše údaje (meno) posielajte pomocou správy v našej skupine facebook.com/okuliarewayfarer

Ceny:

1. cena - súťažiaci ktorý nazbiera najviac „Lajkov“ vyhráva mobil SONY XPERIA E4

2. cena - Cena poroty - súťažiaci s najbláznivejšou fotkou so slnečnými okuliarmi vyhráva dva celodenné vstupy do Aquaparku Tatralandia.

Tešíme sa na všetky Vaše fotky! :)

Pozvi svojich priateľov a máš väčšiu šancu vyhrať. Fotografie môžete posielať od 3.6.2015 – 31.8.2015. Vyhlásenie víťaza súťaže je naplánované na 1.9.2015.

Máš nejaké otázky?

info@okuliarewayfarer.sk

Štatút súťaže Hviezda LETA 2015 (PDF)

Slnečné okuliare

Slnečné okuliare dnes nesmú nikomu chýbať, aby si vychutnal krásy slnečného dňa. Kvalitné polarizačné okuliare na každý deň, imidžové okuliare ku každému outfitu alebo slnečné okuliare na všetky športové aktivity nájdete len u nás. Okuliare Wayfarer sú obľúbeným módnym doplnkom už dlhé roky! Osobitý štýl, nadčasový dizajn či pohodlné nosenie slnečných okuliarov Wayfarer si obľúbili všetci. Urobili sme radosť viac ako 25 000 zákazníkom so skvelými slnečnými okuliarmi. V našom sklade máme pripravených viac ako 1000 slnečných okuliarov, ktoré Vám doručíme do 2 dní, aby ste si mohli vychutnať každý deň s kvalitnými slnečnými okuliarmi z internetového obchodu okuliarewayfarer.sk!

Kontaktujte nás

0950 784 373 (9-15 hod.)
info@okuliarewayfarer.sk

Facebook